MajiteleFirem.cz na Twitteru MajiteleFirem.cz na Facebooku MajiteleFirem.cz na Linkedin

7. ročník Equa bank Rodinná firma roku

4.6.2018 —


Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) ve spolupráci s generálním partnerem Equa bank a za podpory partnerů soutěže Škoda Auto, Deloitte, Amway a LeasePlan pořádá letos již 7. ročník soutěže o nejlepší rodinnou firmu.

Stejně jako loni se i v letošním ročníku bude soutěžit ve dvou kategoriích – malá firma (firmy do 50 zaměstnanců s obratem do 10 mil. EUR) a střední firma (firmy do 250 zaměstnanců s obratem do 50 mil. EUR). Vítěze obou kategorií vybere odborná porota složená z organizátora a partnerů soutěže. Speciální kategorií je Cena veřejnosti, kde si vítěze zvolí sama veřejnost.

Hlásit do soutěže se můžete od 17. května do 17. srpna 2018. Vítěz bude v průběhu září 2018 vybrán odbornou porotou a k jeho slavnostnímu vyhlášení dojde 10. října 2018 u příležitosti Dne podnikatelů ČR.

Více informací o průběhu a také pravidla letošního ročníku naleznete na webových stránkách http://www.rodinnafirmaroku.cz/domu/.

Nezapomeňte se včas přihlásit!


7-rocnik-equa-bank-rodinna-firma-roku

Anna Puklová

Anna Puklová je redaktorkou a editorkou internetového portálu majitelefirem.cz od jeho vzniku. Vedle psaní článků se stará o tvorbu redakčního plánu a chod redakce. Má vystudovaný magisterský obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a v současné době dokončuje magisterský obor Mezinárodní vztahy na téže fakultě.