MajiteleFirem.cz na Twitteru MajiteleFirem.cz na Facebooku MajiteleFirem.cz na Linkedin

Partneři

 

Wardens je vedoucí česká poradenská společnost zaměřená na projekty nástupnictví, ať už vlastnického, tak manažerského, na téma mezigeneračního předání rodinného majetku, budování Family Business Governance, a to zejména vytváření rodinných ústav, nastavování vztahů mezi společníky a řešení konfliktů.

Pomáháme podnikatelům, majetným jednotlivcům a členům jejich rodin zajišťovat předání a zachování jejich bohatství pro další generace. Pomáháme chránit podnikatelům jak jejich majetek, tak zároveň rodinu a její členy, před výzvami, které vlastnictví a správa rozsáhlého majetku přináší. Čerpáme ze zahraničních zkušeností a přinášíme do ČR jedinečné know-how zahraničních expertů a podnikatelů.

DK

Poradenská společnost KRAJÍČEK & PARTNERS je prvním specialistou na rodinné a privátní podniky. Majitelům firem pomáháme ve třech základních oblastech jejich podnikání – Lidé, Rodina a Finance. Naši klienti tak pod jednou střechou najdou velmi zkušené odborníky na strategické personální poradenství, vyhledávání manažerů a specialistů, nástupnictví, řešení konfliktů i strategické podnikové finance a nákup/prodej firem.

Sledujeme světové trendy v oblasti řízení rodinných firem, účastníme se světových konferencí na toto téma a sami jsme pořadatelem největší konference pro rodinné firmy v České republice – Family Business Forum.

logo-epravo

EPRAVO.CZ je  elektronický internetový deník na doméně www.epravo.cz, který měsíčně navštíví více než  185 000 unikátních uživatelů, kteří shlédnou přibližně jeden milion stránek.

EPRAVO.CZ vydává čtvrtletník EPRAVO.CZ MAGAZINE v nákladu 25 000 tištěných a 35 000 elektronických výtisků, který je zdarma distribuován na právníky na různých pozicích, představitelům veřejného sektoru a managementu TOP 1000 českých podniků.

Jsme zakladateli soutěže Právník roku, soutěže pořádané ve spolupráci s Českou advokátní komorou a pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR, Unie státních zástupců, Soudcovské unie ČR, Notářské komory ČR, Exekutorské komory ČR a Unie podnikových právníků ČR.

Jsme zakladateli soutěže Právnická firma roku / Czech Leading Law Firm, která se rychle stala prestižní soutěží špičkových advokátních kanceláří v ČR se silným mediálním a komerčním dopadem.

Partnerem projektu se můžete stát i vy

Chcete-li publikovat článek, stát se partnerem či zveřejnit příběh Vaší firmy na tomto portálu, napište nám na email info@majitelefirem.cz.