MajiteleFirem.cz na Twitteru MajiteleFirem.cz na Facebooku MajiteleFirem.cz na Linkedin

Partneři

 

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners působí v Praze a Bratislavě. Tým cca 40 právníků naší kanceláře má rozsáhlé zkušenosti zejména v oblasti obchodního práva a práva obchodních společností, včetně oblasti fúzí a akvizic, práva životního prostředí a energetiky, zastupování v soudních a arbitrážních řízeních a pracovního práva.

Tým kanceláře pod vedením Stanislava Servuse patří mezi vedoucí české odborníky na problematiku rodinných firem, nástupnictví a předávání majetku i kontroly, budování Family Business Governance, nastavování vztahů mezi společníky a řešení konfliktů.

Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners je pravidelně oceňována v soutěži Právnická firma roku a rovněž je doporučována mezinárodními publikacemi Legal500, Chambers & Partners a IFLR1000.

DK

Poradenská společnost KRAJÍČEK & PARTNERS je prvním specialistou na rodinné a privátní podniky. Majitelům firem pomáháme ve třech základních oblastech jejich podnikání – Lidé, Rodina a Finance. Naši klienti tak pod jednou střechou najdou velmi zkušené odborníky na strategické personální poradenství, vyhledávání manažerů a specialistů, nástupnictví, řešení konfliktů i strategické podnikové finance a nákup/prodej firem.

Sledujeme světové trendy v oblasti řízení rodinných firem, účastníme se světových konferencí na toto téma a sami jsme pořadatelem největší konference pro rodinné firmy v České republice – Family Business Forum.

logo-epravo

EPRAVO.CZ je  elektronický internetový deník na doméně www.epravo.cz, který měsíčně navštíví více než  185 000 unikátních uživatelů, kteří shlédnou přibližně jeden milion stránek.

EPRAVO.CZ vydává čtvrtletník EPRAVO.CZ MAGAZINE v nákladu 25 000 tištěných a 35 000 elektronických výtisků, který je zdarma distribuován na právníky na různých pozicích, představitelům veřejného sektoru a managementu TOP 1000 českých podniků.

Jsme zakladateli soutěže Právník roku, soutěže pořádané ve spolupráci s Českou advokátní komorou a pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR, Unie státních zástupců, Soudcovské unie ČR, Notářské komory ČR, Exekutorské komory ČR a Unie podnikových právníků ČR.

Jsme zakladateli soutěže Právnická firma roku / Czech Leading Law Firm, která se rychle stala prestižní soutěží špičkových advokátních kanceláří v ČR se silným mediálním a komerčním dopadem.

Partnerem projektu se můžete stát i vy

Chcete-li publikovat článek, stát se partnerem či zveřejnit příběh Vaší firmy na tomto portálu, napište nám na email info@majitelefirem.cz.