MajiteleFirem.cz na Twitteru MajiteleFirem.cz na Facebooku MajiteleFirem.cz na Linkedin

Seminář: Rodinná ústava

29.5.2018 —


6. 6. 2018, Praha, sídlo AMSP ČR

Zveme Vás na exkluzivní seminář na téma: Rodinná ústava – základní kámen pro budoucí rozvoj podnikatelské rodiny a ochranu před negativními konflikty a spory, které většinou rodin ohrožují / Proč je třeba? Jak vypadá? Jak vytvořit? Seminář pro Vás připravil Stanislav Servus ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Kdy: středu 6. 6. od 8:30 do 13:00

Kde: v sídle AMSP ČR – METEOR Centre Office Park B, Sokolovská 100/94 (hlavní vstup do objektu METEOR z Thámova 32), 186 00  Praha 8

Vstup pouze pro rodinné firmy. Účast je po předchozí registraci bezplatná. Registrace je zastavena z důvodu naplnění kapacity. V případě zájmu zařazení na čekací listinu nás kontaktujte na email brenova@amsp.cz.

Počty členů podnikatelských rodin většinou rostou a s tím se podstatně zvyšuje riziko konfliktů a sporů mezi členy rodinné firmy. Rodinná ústava je jedním z osvědčených prvků, který umožňuje podnikatelským rodinám i s větším počtem členů zdárně fungovat a do značné míry eliminovat rizika destruktivních konfliktů a zároveň má pomoci podnikatelskou rodinu a tedy i rodinnou firmu  dále rozvíjet. Zahraniční studie ukazují, že rodinná ústava je podstatným prvkem pro úspěch mezigenerační výměny. V rámci našeho semináře jednak představíme hlavní pozitiva rodinné ústavy pro rodinnou firmu / podnikatelskou rodinu, představíme základní prvky rodinné ústavy a její strukturu, a zároveň se budeme věnovat procesu její přípravy.


seminar-rodinna-ustava

Anna Puklová

Anna Puklová je redaktorkou a editorkou internetového portálu majitelefirem.cz od jeho vzniku. Vedle psaní článků se stará o tvorbu redakčního plánu a chod redakce. Má vystudovaný magisterský obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a v současné době dokončuje magisterský obor Mezinárodní vztahy na téže fakultě.