MajiteleFirem.cz na Twitteru MajiteleFirem.cz na Facebooku MajiteleFirem.cz na Linkedin

Vliv práce adolescentů v rodinné firmě na vztah s rodiči a jejich psychickou pohodu

26.9.2017 —


Díky spolupráci s Family Firm Institute, o které jsme Vás informovali v článku dříve, bychom Vám rádi doporučili další článek z webové publikace The Practitioner. Tentokrát se jedná o text Johna Davise, který se zabývá vlivem, který má práce mladých lidí v rodinné firmě na jejich vztahy s rodiči a jejich psychickou pohodu. John Davis je zakladatelem a předsedou Cambridge Family Enterprise Group.

Majitelé rodinných firem, kteří jsou zároveň rodiči si často pokládají tři základní otázky, které souvisí s vývojem rodinné firmy, tak rozvojem jejich vlastních potomků.

Odpovědi na výše zmíněné otázky se dozvíte v samotném článku:

https://ffipractitioner.org/2017/08/30/the-impact-of-adolescent-work-in-family-business-on-child-parent-relationships-and-psychological-well-being/


vliv-prace-adolescentu-v-rodinne-firme-na-vztah-s-rodici-a-jejich-psychickou-pohodu

Anna Puklová

Anna Puklová je redaktorkou a editorkou internetového portálu majitelefirem.cz od jeho vzniku. Vedle psaní článků se stará o tvorbu redakčního plánu a chod redakce. Má vystudovaný magisterský obor Mediální studia na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a v současné době dokončuje magisterský obor Mezinárodní vztahy na téže fakultě.